Součástí našich aktivit je zejména scénický šerm, prezentovaný formou originálních divadelních vystoupení s akčními prvky. Všechna vystoupení jsou založena na vlastní choreografii a jsou doprovázena humorem, který neuráží. Součástí dramaturgie je i výběr vhodného hudebního doprovodu.

Šermířská a divadelní skupina od roku 2010

Šermířská a divadelní skupina Nostra Ex byla založena roku 2010. Jednotliví členové skupiny mají zkušenost jak se scénickým šermem, tak s divadlem. Někteří členové skupiny dlouhodobě působili i v jiných uměleckých a šermířských sdruženích. Rovněž pro nás není neznámou práce pro zahraniční film (např. TheMusketeers – VB, Last Knights – USA, Emperor – BG, Maxmilian – A) a pro českou televizi (Peklo s princeznou, Křižáček). více

V nabídce našich programů najdete nejen scény gotické a renesanční, ale také ohňovou show, veselého kata i historky pirátské či loupežnické. Dále je pro nás samozřejmostí tvorba programu tzv. na klíč dle individuálních požadavků klienta. Při vystoupení používáme divadelní kostýmy a rekvizity, které dotvářejí dobovou atmosféru. Naše vystoupení jsou vhodná pro jakékoliv společenské či soukromé akce, a to pro exteriéry i interiéry, městské slavnosti, památkové objekty, svatby, dětské dny, tábory, firemní večírky, plesy, soukromé party, teambuildingové akce. Zakládáme si na profesionálním klientském přístupu. Jsme rovněž schopni obohatit náš program i o další nabídky pro Vaše akce.